Strona g┼é├│wna / Aktualno┼Ťci / Imieniny klubowe Krzysztofa Wojciechowskiego

Imieniny klubowe Krzysztofa Wojciechowskiego
2013-01-16

Imieniny rotaria┼äskie Krzysztofa Wojciechowskiego.

W ostatni─ů ┼Ťrod─Ö mieli┼Ťmy du┼╝─ů przyjemno┼Ť─ç obchodzi─ç imieniny rotaria┼äskie Pierwszego Prezydenta RC Lublin (pisownia z du┼╝ej litery nieprzypadkowa!) profesora Krzysztofa Wojciechowskiego. Jest to naprawd─Ö buduj─ůce, ┼╝e w naszym klubie wci─ů┼╝ s─ů cz┼éonkowie, którzy ten klub zak┼éadali.

Krzysztof stre┼Ťci┼é nam co w ostatnim roku zmieni┼éo si─Ö w jego ┼╝yciu prywatnym. Potem opowiedzia┼é nam o swojej niezwyk┼éej przygodzie, jak─ů by┼éa g┼éo┼Ťna podró┼╝ jachtem „ ┼Ümia┼éy" dooko┼éa Ameryki Po┼éudniowej 50 lat temu. W sk┼éad za┼éogi oprócz Krzy┼Ťka wchodzi┼é m.in. znany wszystkim ┼╝eglarz Krzysztof Baranowski.

Dobr─ů wró┼╝b─ů dla naszego klubu na pocz─ůtku nowego roku jest fakt, i┼╝ w tym dniu równie┼╝ mieli┼Ťmy przyjemno┼Ť─ç przyj─ů─ç do klubu nowego cz┼éonka. Jest nim p┼ék Andrzej Boro┼ä, Szef Wojskowej Prokuratury Garnizonowej w Lublinie.

Andrzeju, serdecznie witamy Ci─Ö w Rotary Club Lublin!

Radosław Hunek
Prezydent RC Lublin