Strona g┼é├│wna / Aktualno┼Ťci / Rotaria┼äska wigilia

Rotariańska wigilia
2016-12-19
19 GRUDNIA 2016 R. Rotaria┼äska wigilia.
Wigilijne spotkania ca┼éego ┼Ťrodowiska lubelskich rotarian maj─ů ju┼╝ d┼éugoletni─ů tradycj─Ö. W tym roku go┼Ťcili┼Ťmy na naszej wigilii tak┼╝e Przyjació┼é - rotarian z RC Che┼ém oraz z RC Zamo┼Ť─ç Ordynacki.

Spotkanie zosta┼éo perfekcyjnie przygotowane przez - jak zwykle niezast─ůpione - Kole┼╝anki z Klubu Inner Wheel, pod przewodnictwem Ewy Tara┼äskiej. Wys┼éuchali┼Ťmy zatem koncertu w wykonaniu znanych lubelskich artystów-muzyków, a potem wspólnie z nimi za┼Ťpiewali┼Ťmy kilka kol─Öd. Odby┼éa si─Ö te┼╝ tradycyjna loteria fantowa, z której dochód zostanie przeznaczony na pomoc dzieciom z dzielnicy Tatary.

Podczas spotkania mia┼éo te┼╝ miejsce wa┼╝ne wydarzenie: wspó┼éza┼éo┼╝yciel
orologi replica di lusso naszego Klubu i jego niegdysiejszy Prezydent, a pó┼║niej Gubernator Dystryktu 2230 RI, Leszek Gzella, otrzyma┼é godno┼Ť─ç Cz┼éonka Honorowego Klubu Rotary Lublin Centrum. Wielki aplauz uczestników spotkania by┼é najlepszym wyrazem powszechnego szacunku i uznania, jakim Leszek zas┼éu┼╝enie cieszy si─Ö w naszym ┼Ťrodowisku. Serdecznie gratulujemy