Strona g┼é├│wna / Aktualno┼Ťci / SPOTKANIE KLUBOWE W DNIU 8 LUTEGO 2017 R.

SPOTKANIE KLUBOWE W DNIU 8 LUTEGO 2017 R.
2017-02-08
Rotaria┼äskie Imieniny Jana G─ůbkizapatillas nike baratas

cheap jordans saleNasz Solenizant to wieloletni Cz┼éonek Klubu. Od wielu te┼╝ lat prezesuje Lubelskiej Spó┼édzielni Mieszkaniowej. Jest tak┼╝e zaanga┼╝owany w dzia┼éalno┼Ť─ç spó┼édzielcz─ů na forum ogólnopolskim, jako Cz┼éonek Prezydium Krajowej Rady Spó┼édzielczej oraz Wiceprzewodnicz─ůcy Polskiego Towarzystwa Mieszkaniowego.
Lubelska Spó┼édzielnia Mieszkaniowa to organizacja o du┼╝ych tradycjach i dorobku. Za kilka miesi─Öcy b─Ödzie ┼Ťwi─Ötowa─ç swoje sze┼Ť─çdziesi─Öciolecie. Cech─ů wyró┼╝niaj─ůc─ů LSM z grona innych spó┼édzielni jest to, ┼╝e chyba najlepiej zachowuje w swej dzia┼éalno┼Ťci dawne idee ruchu spó┼édzielczego. ┼Üwiadcz─ů o tym cho─çby wysi┼éki na rzecz rozwijania dzia┼éalno┼Ťci kulturalnej, czy te┼╝ wspieranie ró┼╝nych warto┼Ťciowych inicjatyw samych mieszka┼äców.

W ostatnim czasie trosk─ů w┼éadz Spó┼édzielni jest to, w jaki sposób poprawi─ç warunki mieszkania w LSM ludziom w starszym wieku, nie w pe┼éni sprawnym, którzy np. zamieszkuj─ů na wy┼╝szych pi─Ötrach w budynkach bez wind. Z tej potrzeby zrodzi┼éa si─Ö inicjatywa zbudowania na terenie LSM „domów seniora", przeznaczonych dla cz┼éonków Spó┼édzielni, którzy w zamian za swoje dotychczasowe mieszkania otrzymaliby lokale o lepszym standardzie, w budynkach zaprojektowanych i zrealizowanych w taki sposób, by osobom starszym zapewnia┼éy znacznie wy┼╝szy komfort. I chodzi tu nie tylko o wyeliminowanie barier architektonicznych, ale tak┼╝e np. o zapewnienie odpowiedniej opieki, w tym medycznej, piel─Ögniarskiej itp. oraz o inne udogodnienia. W najbli┼╝szych planach Spó┼édzielni jest wzniesienie trzech „domów seniora", w osiedlach: Krasi┼äskiego, Piastowskim i Sienkiewicza.