Strona g┼é├│wna / Aktualno┼Ťci / SPOTKANIE KLUBOWE W DNIU 15 LUTEGO 2017 R.

SPOTKANIE KLUBOWE W DNIU 15 LUTEGO 2017 R.
2017-02-15
Rotariańskie Imieniny Michała Kurczuka.

Micha┼é, cho─ç wci─ů┼╝ m┼éody wiekiem, ma ju┼╝ ca┼ékiem spory sta┼╝ klubowy. W dzia┼éalno┼Ť─ç rotaria┼äsk─ů zaanga┼╝owa┼é si─Ö w ┼Ťlad za swym ojcem Wincentym - Prezydentem Klubu w kadencji 2010-2011.

Nasz Solenizant prowadzi, wraz z ojcem i m┼éodszym bratem, firm─Ö sprzedaj─ůc─ů tapety, farby oraz inne artyku┼éy wn─Ötrzarskie. Rynek tych towarów wci─ů┼╝ si─Ö rozwija, podobnie zreszt─ů jak rodzinna firma Kurczuków. Wkrótce uruchomi─ů oni w┼éasny zak┼éad produkcji tapet, wytwarzanych wed┼éug najnowocze┼Ťniejszych technologii. Trzeba bowiem doda─ç, ┼╝e i w tej dziedzinie nast─ůpi┼é ogromny post─Öp: obecnie mo┼╝na wykona─ç praktycznie ka┼╝dy wzór (w tym osobi┼Ťcie wymy┼Ťlony), na bardzo ró┼╝nych materia┼éach, a w dodatku jest to znacznie ta┼äsze ni┼╝ jeszcze kilka lat temu.
Micha┼é jest wci─ů┼╝ wierny swojej pasji - grze w golfa, cho─ç - jak wyzna┼é - z braku czasu nie zajmuje si─Ö ni─ů tak cz─Östo, jak niegdy┼Ť.

Na spotkaniu powitali┼Ťmy - po raz pierwszy w roli cz┼éonka Klubu - Przemys┼éawa Soszk─Ö, któremu Prezydent uroczy┼Ťcie przypi─ů┼é rotaria┼äski znaczek. Przemku, witamy Ci─Ö w naszym gronie!